Szafa na broń długą MLB 150S/6


Sejf na broń długą MLB 150S/6 klasy S1, szafa na 6 sztuk broni długiej. Zapewniająca wymagane ustawowo bezpieczeństwo broni długiej i myśliwskiej. Sejf firmy Konsmetal to nowoczesna konstrukcja do przechowywania broni i amunicji, umieszczona wewnątrz skrytka na kluczyk w standardzie. Sejf na broń długą malowany jest seryjnie w dwóch kolorach (szary jasny lub ciemna zieleń). Na indywidualne życzenie zostanie pomalowany na dowolny kolor z palety RAL. Urządzenie może byś wykorzystane jako sejf na dokumenty w pomieszczeniach biurowych, domowych oraz urzędach. Oddzielnie zamykana skrytka zapewnia ochronę jej zawartości w sytuacji gdy z szafy korzysta większa liczba osób.

Certyfikaty do przechowywania:

  • wartości pod nadzorem zgodnie z normą europejską PN-EN 14450:2012, klasa S1
  • broni palnej i amunicji zgodnie z wymogami Rozporządzenia MSWiA z dnia 26 sierpnia 2014 r. w sprawie przechowywania, noszenia oraz ewidencjonowania broni i amunicji

sejf na broń długą MLB 150S/6szafa MLB Konsmetal


Sejf wykonany z najlepszej jakości stali, korpus i drzwi zrobione są z blachy o grubości 3 mm.

Standardowe wyposażenie to zamek kluczowy z dwoma kluczami piórowymi. Skrytka, 2 uchwyty na wyciory, 2 otwory w dnie do kotwienia, instrukcja obsługi i karta gwarancyjna. Zawiasowanie szafy wewnętrzne, kąt otwarcia drzwi 95°.

Dostępność zależy od wybranego wariantu sejfu, biorąc pod uwagę sam kolor i rodzaj zamka to może być kilkanaście wersji takiej szafy. Nie wszystkie wersje są dostępne od ręki, czasami trzeba poczekać około miesiąca na dostawę.

Do wyboru szafa w kolorze RAL 7035 – szary jasny lub RAL 6007 – ciemna zieleń.

Wyposażenie dodatkowe:

  • zamiana zamka kluczowego na elektroniczny
  • zamiana zamka kluczowego na szyfrowy
  • trzeci klucz do zamka kluczowego
  • montaż instalacji alarmowej
  • zmiana stronności drzwi na lewe
  • kotwy

Sejf na broń długą MLB 150S/6 opis:

Wymiary (zew/wew): wysokość: 1450/1444 mm, szerokość: 400/394 mm, głębokość: 400/318 mm, waga: 87 kg.

Gwarancja: 24 miesiące. Dostawa kurierem 0 zł (przesyłka paletowa), inne opcje ustalane indywidualnie.

Cena szafy: 1 640,00 zł netto (2 017,20 zł brutto) – Kup online sklep


Sejf na broń długą MLB 150S/6 PREMIUM:

MLB 150S/6 STRONG Ryglowanie odbywa się za pomocą unikatowego mechanizmu zębatego, który ma liniowe działanie na całej wysokości sejfu. Elementami charakterystycznymi są: szyld z nierdzewnej szlifowanej blachy, trójramienna klamka oraz zamek elektroniczny z dedykowaną klawiaturą w kolorze szarym.

MLB 150S/6 CHROM Ryglowanie odbywa się za pomocą unikatowego mechanizmu zębatego, który ma liniowe działanie na całej wysokości sejfu. Wnętrze sejfu wykończone flokiem, dno szafy zabezpieczone specjalną pianką chroniącą kolby karabinów. Powłoka lakiernicza o wysokim połysku. Zewnętrzne cechy charakterystyczne ozdobny szyld chrom, trójramienna klamka chrom i zamek elektroniczny z chromowanym wykończeniem.

MLB 150S/6 GOLD Ryglowanie odbywa się za pomocą unikatowego mechanizmu zębatego – liniowe działanie na całej wysokości sejfu. Wnętrze sejfu wykończone flokiem, dno szafy zabezpieczone specjalną pianką chroniącą kolby karabinów. Powłoka lakiernicza o wysokim połysku. Zewnętrzny pakiet stylizacyjny w postaci: ozdobny szyld w kolorze gold, trójramienna klamka. Także w złotym kolorze i zamek elektroniczny z wykończeniem w kolorze gold. W tym sejfie również ryglowanie nawiązuje do całej stylizacji sejfu, rygle są w kolorze gold.


Produkty polecane:

Szafa na broń długą MLB 150D/10 – Czytaj więcej…

Szafa na broń długą MLB 150S/14 – Czytaj więcej…

Szafa na broń długą MLB 150D/6 – Czytaj więcej…

Szafa na broń długą MLB 150S/10 – Czytaj więcej…

Szafa na broń długą MLB 150D/4 – Czytaj więcej…

Szafa na broń długą MLB 150P/5 – Czytaj więcej…

Szafa na broń długą MLB 150P/3 – Czytaj więcej…

Szuflada na broń długą MLB 80/2 – Czytaj więcej…

Szuflada na broń długą MLB 135/2 – Czytaj więcej…

Szafa na broń długą MLB narożna – Czytaj więcej…

Szafa na broń długą MLB ścienna – Czytaj więcej…

Szafa na broń klasa 1 SLB 150P/6 – Czytaj więcej…