Szafa na broń długą MLB 150S/14


Na 14 sztuk broni długiej szafa na broń myśliwską MLB 150S/14, szafa ma zamontowany piankowy uchwyt do broni długiej. Ten model sejfu to najbardziej pojemna konstrukcja z serii MLB, główne zadanie szafy to ochrona broni długiej i myśliwskiej. Jednak w szafie znalazło się miejsce na zamontowanie indywidualnie zamykanej skrytki oraz pudełek na akcesoria na drzwiach. Szafa myśliwska na broń długą spełnia obowiązującą od 2014 roku normę S1. Nazwa urządzenia wskazuje na przeznaczenie przechowywania broni długiej jednak swobodnie może służyć jako sejf na dokumenty lub inne przedmioty gabarytowe. Do wykorzystania w urzędach, biurach i gospodarstwach domowych. Jako dodatkową ochronę polecamy elektroniczny system nadzoru sejfu, który wyśle informację np. na smartfona o poruszeniu się sejfu lub otwarciu drzwi. ESNS mierzy także temperaturę, wilgotność powietrza oraz włączenie lub wyłączenie światła.

Certyfikaty do przechowywania:

 • wartości pod nadzorem zgodnie z normą europejską PN-EN 14450:2012, klasa S1
 • broni palnej i amunicji zgodnie z wymogami Rozporządzenia MSWiA z dnia 26 sierpnia 2014 r. w sprawie przechowywania, noszenia oraz ewidencjonowania broni i amunicji

szafa na broń myśliwską MLB 150S/14szafa MLB Konsmetal


Korpus oraz drzwi sejfu wykonane z najlepszej jakości stali o grubości 3 mm. Ulepszona konstrukcja ryglowania drzwi ze specjalną osłoną mechanizmu ryglowego daje ochronę przed przewierceniem oraz przed atakiem młotem i łomem. W standardowej wersji szafa ma zamontowany zamek kluczowy, 2 klucze w zestawie. W dnie szafy są otwory do kotwienia, na drzwiach szafy od wewnątrz obok pudełek na akcesoria są 2 uchwyty na wyciory.

Do wyboru szafa w kolorze RAL 7035 – szary jasny lub RAL 6007 – ciemna zieleń.

Wyposażenie dodatkowe:

 • zamiana zamka kluczowego na elektroniczny
 • zamiana zamka kluczowego na szyfrowy
 • dodatkowy zamek kluczowy
 • dodatkowy zamek elektroniczny
 • dodatkowy zamek szyfrowy
 • trzeci klucz do zamka kluczowego
 • wyprowadzenie instalacji alarmowej
 • zmiana stronności drzwi
 • kotwy

Szafa na broń myśliwską MLB 150S/14 opis:

Wymiary (zew/wew): wysokość: 1450/1444 mm, szerokość: 800/794 mm, głębokość: 400/318 mm, waga: 136 kg.

Gwarancja: 24 miesiące. Dostawa kurierem 0 zł (przesyłka paletowa), inne opcje ustalane indywidualnie.

Cena szafy: 2 390,00 zł netto (2 939,70 zł brutto) – Kup online sklep


Sejf na broń długą MLB 150S/14 PREMIUM:

MLB 150S/14 STRONG Ryglowanie odbywa się za pomocą unikatowego mechanizmu zębatego, który ma liniowe działanie na całej wysokości sejfu. Elementami charakterystycznymi są: szyld z nierdzewnej szlifowanej blachy, trójramienna klamka oraz zamek elektroniczny z dedykowaną klawiaturą w kolorze szarym.

MLB 150S/14 CHROM Ryglowanie odbywa się za pomocą unikatowego mechanizmu zębatego, który ma liniowe działanie na całej wysokości sejfu. Wnętrze sejfu wykończone flokiem, dno szafy zabezpieczone specjalną pianką chroniącą kolby karabinów. Powłoka lakiernicza o wysokim połysku. Zewnętrzne cechy charakterystyczne ozdobny szyld chrom, trójramienna klamka chrom i zamek elektroniczny z chromowanym wykończeniem.

MLB 150S/14 GOLD Ryglowanie odbywa się za pomocą unikatowego mechanizmu zębatego – liniowe działanie na całej wysokości sejfu. Wnętrze sejfu wykończone flokiem, dno szafy zabezpieczone specjalną pianką chroniącą kolby karabinów. Powłoka lakiernicza o wysokim połysku. Zewnętrzny pakiet stylizacyjny w postaci: ozdobny szyld w kolorze gold, trójramienna klamka także w złotym kolorze i zamek elektroniczny z wykończeniem w kolorze gold. W tym sejfie również ryglowanie nawiązuje do całej stylizacji sejfu, rygle są w kolorze gold.


Produkty polecane:

Szafa na broń długą MLB 150D/10 – Czytaj więcej…

Szafa na broń długą MLB 150D/6 – Czytaj więcej…

Szafa na broń długą MLB 150S/10 – Czytaj więcej…

Szafa na broń długą MLB 150S/6 – Czytaj więcej…

Szafa na broń długą MLB 150D/4 – Czytaj więcej…

Szafa na broń długą MLB 150P/5 – Czytaj więcej…

Szafa na broń długą MLB 150P/3 – Czytaj więcej…

Szuflada na broń długą MLB 80/2 – Czytaj więcej…

Szuflada na broń długą MLB 135/2 – Czytaj więcej…

Szafa na broń długą MLB narożna – Czytaj więcej…

Szafa na broń długą MLB ścienna – Czytaj więcej…

Szafa na broń klasa 1 SLB 150P/6 – Czytaj więcej…