Szafa na broń długą MLB 150S/14


szafa na broń myśliwską MLB 150S/14Na 14 sztuk broni długiej szafa na broń myśliwską MLB 150S/14, szafa posiada zamontowany piankowy uchwyt do broni długiej. Ten model sejfu to najbardziej pojemna konstrukcja z serii MLB, główne zadanie szafy to ochrona broni długiej i myśliwskiej. Jednak w szafie znalazło się miejsce na zamontowanie indywidualnie zamykanej skrytki oraz pudełek na akcesoria na drzwiach.

Szafa myśliwska na broń długą spełnia obowiązującą od 2014 roku nową normę S1. Nazwa urządzenia wskazuje na przeznaczenie jako przechowywanie broni długiej jednak swobodnie może służyć jako sejf na dokumenty lub inne wartościowe przedmioty gabarytowe. Do wykorzystania w urzędach, biurach i gospodarstwach domowych. Jako opcja za dopłatą może być zainstalowany zamek elektroniczny, który jest bardzo prosty w obsłudze i wygodny w użytkowaniu. W standardzie montowany jest zamek na klucz.

Szafa na broń myśliwską MLB 150S/14

Certyfikaty do przechowywania:

 • wartości pod nadzorem zgodnie z normą europejską PN-EN 14450:2012, klasa S1
 • broni palnej i amunicji zgodnie z wymogami Rozporządzenia MSWiA z dnia 26 sierpnia 2014 r. w sprawie przechowywania, noszenia oraz ewidencjonowania broni i amunicji

Wyposażenie podstawowe:

 • zamek kluczowy klasy A (dwa klucze w komplecie)
 • piankowe uchwyty na 14 szt. broni długiej
 • 2 uchwyty na wyciory
 • skarbczyk zamykany na klucz
 • 4 pudełka na akcesoria na drzwiach
 • kotwienie: dwa otwory w dnie ∅ 12mm
 • instrukcja użytkowania wraz z kartą gwarancyjną
 • kolor szary jasny (RAL 7035) lub ciemna zieleń (RAL 6007)

szafa MLB Konsmetal

Wyposażenie dodatkowe:

 • zamiana zamka kluczowego na szyfrowy lub elektroniczny
 • dodatkowy zamek kluczowy, szyfrowy lub elektroniczny
 • trzeci klucz do zamka kluczowego
 • zmiana stronności drzwi (lustrzane odbicie)

Korpus oraz drzwi sejfu wykonane z najlepszej jakości stali o grubości 3 mm. Ulepszona konstrukcja ryglowania drzwi ze specjalną osłoną mechanizmu ryglowego daje ochronę przed przewierceniem oraz przed atakiem młotem i łomem. W standardowej wersji szafa na broń myśliwską ma zamontowany zamek kluczowy. W dnie szafy są otwory do przytwierdzenia do podłoża.

Do wyboru szafa w kolorze RAL 7035 – szary jasny lub RAL 6007 – ciemna zieleń.

Szafa na broń myśliwską MLB 150S/14 opis:

Wymiary (zew/wew): wysokość: 1450/1444 mm, szerokość: 800/794 mm, głębokość: 400/318 mm, waga: 136 kg.

Gwarancja: 24 miesiące. Dostawa kurierem 0 zł (przesyłka paletowa), inne opcje ustalane indywidualnie.

Cena szafy: 2 745,00 zł netto (3 376,35 zł brutto) – Kup online sklep


Sejf na broń długą MLB 150S/14 PREMIUM:

MLB 150S/14 STRONG Ryglowanie odbywa się za pomocą unikatowego mechanizmu zębatego, który ma liniowe działanie na całej wysokości sejfu. Elementami charakterystycznymi są: szyld z nierdzewnej szlifowanej blachy, trójramienna klamka oraz zamek elektroniczny z dedykowaną klawiaturą w kolorze szarym.

MLB 150S/14 CHROM Ryglowanie odbywa się za pomocą unikatowego mechanizmu zębatego, który ma liniowe działanie na całej wysokości sejfu. Wnętrze sejfu wykończone flokiem, dno szafy zabezpieczone specjalną pianką chroniącą kolby karabinów. Powłoka lakiernicza o wysokim połysku. Zewnętrzne cechy charakterystyczne ozdobny szyld chrom, trójramienna klamka chrom i zamek elektroniczny z chromowanym wykończeniem.

MLB 150S/14 GOLD Ryglowanie odbywa się za pomocą unikatowego mechanizmu zębatego – liniowe działanie na całej wysokości sejfu. Wnętrze sejfu wykończone flokiem, dno szafy zabezpieczone specjalną pianką chroniącą kolby karabinów. Powłoka lakiernicza o wysokim połysku. Zewnętrzny pakiet stylizacyjny w postaci: ozdobny szyld w kolorze gold, trójramienna klamka także w złotym kolorze i zamek elektroniczny z wykończeniem w kolorze gold. W tym sejfie również ryglowanie nawiązuje do całej stylizacji sejfu, rygle są w kolorze gold.


zamek na klucz MLB S1

Produkty polecane:

Szafa na broń długą MLB 150D/10

Szafa na broń długą MLB 150D/6

Szafa na broń długą MLB 150S/10

Szafa na broń długą MLB 150S/6

Szafa na broń długą MLB 150D/4

Szuflada na broń długą MLB 80/2

Szafa na broń długą MLB narożna

Szafa na broń długą MLB ścienna

Szafa na broń klasa 1 SLB 150P/6