Szafa na broń długą MLB 150S/10


szafa myśliwska na broń długą MLB 150S/10Mogąca pomieścić 10 sztuk broni długiej szafa myśliwska MLB 150S/10 z certyfikatem klasy S1. Szafa ma zamontowany specjalny piankowy uchwyt do przytrzymywania broni w pozycji pionowej. W górnej części umiejscowiono zamykany skarbczyk a na drzwiach zamontowano pojemniki na akcesoria. Między skrytką a ścianą jest trochę wolnej przestrzeni, dzięki czemu można tam włożyć dłuższą broń. Ta szafa myśliwska posiada otwory w dnie, dzięki czemu może być na stałe przytwierdzona do podłogi.

Szafa myśliwska na broń długą

Całość malowana farbami proszkowymi w kolorze ciemnej zieleni lub jasno szarym. Szafa pancerna skonstruowana jako szafa myśliwska na broń długą. Z powodzeniem sprawdzi się jako sejf na dokumenty niejawne czy poufne. Zamykana skrytka stanowi dodatkowy mały sejf, który będzie bardzo pomocny w sytuacji gdy z urządzenia korzysta kilka osób. Oczywiście zarówno skrytkę jak i piankowe uchwyty można zdemontować. Na stałe przytwierdzone są pudełka na akcesoria na drzwiach i uchwyty na wyciory.

Jeśli chodzi o dostawę to najbardziej ekonomiczna jest wysyłka kurierem. Jest to przesyłka paletowa, która nie obejmuje wnoszenia.

Certyfikaty do przechowywania:

 • wartości pod nadzorem zgodnie z normą europejską PN-EN 14450:2012, klasa S1
 • broni palnej i amunicji zgodnie z wymogami Rozporządzenia MSWiA z dnia 26 sierpnia 2014 r. w sprawie przechowywania, noszenia oraz ewidencjonowania broni i amunicji

Wyposażenie podstawowe:

 • zamek kluczowy klasy A (dwa klucze w komplecie)
 • piankowe uchwyty na broń – 10 szt.
 • 2 uchwyty na wyciory
 • skarbczyk zamykany na klucz
 • 4 pudełka na akcesoria na drzwiach
 • kotwienie: dwa otwory w dnie ∅ 12mm
 • instrukcja użytkowania
 • karta gwarancyjna (gwarancja 24 miesiące)
 • kolor szary jasny (RAL 7035) lub ciemna zieleń (RAL 6007)

szafa MLB Konsmetal

Wyposażenie dodatkowe:

 • zamiana zamka kluczowego na szyfrowy lub elektroniczny
 • dodatkowy zamek kluczowy, szyfrowy lub elektroniczny
 • trzeci klucz do zamka kluczowego
 • zmiana stronności drzwi na lewe (lustrzane odbicie)

Opatentowana konstrukcja szafy wykonana z solidnej stali, ściany i drzwi wykonane z blachy o grubości 3mm. Zawiasowanie wewnętrzne za pomocą stałego rygla, zamykanie zapewniają ruchome rygle pionowe i poziome. Wewnątrz drzwi dodatkowa osłona mechanizmu ryglowego dająca większą ochronę przed atakiem wiertarką i młotem. W podstawowej wersji montowany jest zamek na klucz, inne zamki za dopłatą. W standardzie również otwory w dnie do mocowania do podłoża, kąt otwarcia drzwi wynosi 95°.

Do wyboru szafa w kolorze RAL 7035 – szary jasny lub RAL 6007 – ciemna zieleń.

Szafa myśliwska na broń długą MLB 150S/10 opis:

Wymiary (zew/wew): wysokość: 1450/1444 mm, szerokość: 600/594 mm, głębokość: 400/318 mm, waga: 113 kg.

Gwarancja: 24 miesiące. Dostawa kurierem 0 zł (przesyłka paletowa), inne opcje ustalane indywidualnie.

Cena szafy: 2 380,00 zł netto (2 927,40 zł brutto) – Kup online sklep


Sejf na broń długą MLB 150S/10 PREMIUM:

MLB 150S/10 STRONG Ryglowanie odbywa się za pomocą unikatowego mechanizmu zębatego, który ma liniowe działanie na całej wysokości sejfu. Elementami charakterystycznymi są: szyld z nierdzewnej szlifowanej blachy, trójramienna klamka oraz zamek elektroniczny z dedykowaną klawiaturą w kolorze szarym.

MLB 150S/10 CHROM Ryglowanie odbywa się za pomocą unikatowego mechanizmu zębatego, który ma liniowe działanie na całej wysokości sejfu. Wnętrze sejfu wykończone flokiem, dno szafy zabezpieczone specjalną pianką chroniącą kolby karabinów. Powłoka lakiernicza o wysokim połysku. Zewnętrzne cechy charakterystyczne ozdobny szyld chrom, trójramienna klamka chrom i zamek elektroniczny z chromowanym wykończeniem.

MLB 150S/10 GOLD Ryglowanie odbywa się za pomocą unikatowego mechanizmu zębatego – liniowe działanie na całej wysokości sejfu. Wnętrze sejfu wykończone flokiem, dno szafy zabezpieczone specjalną pianką chroniącą kolby karabinów. Powłoka lakiernicza o wysokim połysku. Zewnętrzny pakiet stylizacyjny w postaci: ozdobny szyld w kolorze gold, trójramienna klamka. Także w złotym kolorze i zamek elektroniczny z wykończeniem w kolorze gold. W tym sejfie również ryglowanie nawiązuje do całej stylizacji sejfu, rygle są w kolorze gold.


zamek na klucz MLB S1

Produkty polecane:

Szafa na broń długą MLB 150S/14

Szafa na broń długą MLB 150S/6

Szuflada na broń długą MLB 135/2

Szafa na broń długą MLB narożna

Szafa na broń klasa 1 SLB 150P/6