Szafa na broń długą MLB 150S/10


Mogąca pomieścić 10 sztuk broni długiej szafa myśliwska MLB 150S/10 z certyfikatem klasy S1. Szafa ma zamontowany specjalny piankowy uchwyt do przytrzymywania broni w pozycji pionowej. W górnej części umiejscowiono zamykany skarbczyk a na drzwiach zamontowano pojemniki na akcesoria. Między skrytką a ścianą jest trochę wolnej przestrzeni, dzięki czemu można tam włożyć dłuższą broń. Całość malowana farbami proszkowymi w kolorze ciemnej zieleni lub jasno szarym. Szafa pancerna skonstruowana jako szafa myśliwska na broń długą. Z powodzeniem sprawdzi się jako sejf na dokumenty niejawne czy poufne. Zamykana skrytka stanowi dodatkowy mały sejf, który będzie bardzo pomocny w sytuacji gdy z urządzenia korzysta kilka osób.

Certyfikaty do przechowywania:

 • wartości pod nadzorem zgodnie z normą europejską PN-EN 14450:2012, klasa S1
 • broni palnej i amunicji zgodnie z wymogami Rozporządzenia MSWiA z dnia 26 sierpnia 2014 r. w sprawie przechowywania, noszenia oraz ewidencjonowania broni i amunicji

szafa myśliwska na broń długą MLB 150S/10szafa MLB Konsmetal


Opatentowana konstrukcja szafy wykonana z solidnej stali, ściany i drzwi wykonane z blachy o grubości 3mm. Zawiasowanie wewnętrzne za pomocą stałego rygla, zamykanie zapewniają ruchome rygle pionowe i poziome. Wewnątrz drzwi dodatkowa osłona mechanizmu ryglowego dająca większą ochronę przed atakiem wiertarką i młotem. W podstawowej wersji montowany jest zamek na klucz, inne zamki za dopłatą. W standardzie również otwory w dnie do mocowania do podłoża, kąt otwarcia drzwi wynosi 95°.

Do wyboru szafa w kolorze RAL 7035 – szary jasny lub RAL 6007 – ciemna zieleń.

Wyposażenie dodatkowe:

 • zamiana zamka kluczowego na elektroniczny
 • zamiana zamka kluczowego na szyfrowy
 • dodatkowy zamek kluczowy
 • dodatkowy zamek elektroniczny
 • dodatkowy zamek szyfrowy
 • trzeci klucz do zamka kluczowego
 • wyprowadzenie instalacji alarmowej
 • zmiana stronności drzwi na lewe
 • kotwy

Szafa myśliwska na broń długą MLB 150S/10 opis:

Wymiary (zew/wew): wysokość: 1450/1444 mm, szerokość: 600/594 mm, głębokość: 400/318 mm, waga: 113 kg.

Gwarancja: 24 miesiące. Dostawa kurierem 0 zł (przesyłka paletowa), inne opcje ustalane indywidualnie.

Cena szafy: 2 140,00 zł netto (2 632,20 zł brutto) – Kup online sklep


Sejf na broń długą MLB 150S/10 PREMIUM:

MLB 150S/10 STRONG Ryglowanie odbywa się za pomocą unikatowego mechanizmu zębatego, który ma liniowe działanie na całej wysokości sejfu. Elementami charakterystycznymi są: szyld z nierdzewnej szlifowanej blachy, trójramienna klamka oraz zamek elektroniczny z dedykowaną klawiaturą w kolorze szarym.

MLB 150S/10 CHROM Ryglowanie odbywa się za pomocą unikatowego mechanizmu zębatego, który ma liniowe działanie na całej wysokości sejfu. Wnętrze sejfu wykończone flokiem, dno szafy zabezpieczone specjalną pianką chroniącą kolby karabinów. Powłoka lakiernicza o wysokim połysku. Zewnętrzne cechy charakterystyczne ozdobny szyld chrom, trójramienna klamka chrom i zamek elektroniczny z chromowanym wykończeniem.

MLB 150S/10 GOLD Ryglowanie odbywa się za pomocą unikatowego mechanizmu zębatego – liniowe działanie na całej wysokości sejfu. Wnętrze sejfu wykończone flokiem, dno szafy zabezpieczone specjalną pianką chroniącą kolby karabinów. Powłoka lakiernicza o wysokim połysku. Zewnętrzny pakiet stylizacyjny w postaci: ozdobny szyld w kolorze gold, trójramienna klamka. Także w złotym kolorze i zamek elektroniczny z wykończeniem w kolorze gold. W tym sejfie również ryglowanie nawiązuje do całej stylizacji sejfu, rygle są w kolorze gold.


Produkty polecane:

Szafa na broń długą MLB 150D/10 – Czytaj więcej…

Szafa na broń długą MLB 150S/14 – Czytaj więcej…

Szafa na broń długą MLB 150D/6 – Czytaj więcej…

Szafa na broń długą MLB 150S/6 – Czytaj więcej…

Szafa na broń długą MLB 150D/4 – Czytaj więcej…

Szafa na broń długą MLB 150P/5 – Czytaj więcej…

Szafa na broń długą MLB 150P/3 – Czytaj więcej…

Szuflada na broń długą MLB 80/2 – Czytaj więcej…

Szuflada na broń długą MLB 135/2 – Czytaj więcej…

Szafa na broń długą MLB narożna – Czytaj więcej…

Szafa na broń długą MLB ścienna – Czytaj więcej…

Szafa na broń klasa 1 SLB 150P/6 – Czytaj więcej…