Szafa na broń długą MLB 150D/6


szafa na broń długą MLB 150D/6Wyposażona w funkcjonalne półki i pudełka szafa na broń długą MLB 150D/6+4 do przechowywania broni długiej i myśliwskiej. Szafa jest produkcji znanego producenta Konsmetal, sejf spełnia aktualne wymogi odnośnie przechowywania broni. Norma S1 wprowadzona w 2014 roku to certyfikat tego sejfu. Każdy kto posiada starszy model szafy ma 5 lat na wymianę urządzenia, osoby z wydanym pozwoleniem po dniu wejścia w życie ustawy muszą mieć sejf minimum klasy S1 z dniem wydania pozwolenia.

Przestawne półki w bocznej części zmieszczą nawet segregatory, dzięki czemu szafa na broń może służyć jako sejf na dokumenty. Indywidualnie zamykana skrytka w górnej części zapewni indywidualną ochronę mienia w przypadku gdy z sejfu korzysta kilku użytkowników. Warto wspomnieć też o demontowalnych akcesoriach wewnątrz sejfu. Oprócz pudełek na drzwiach całą resztę, tak jak skarbczyk, przegrodę i półki można wyjąć. Dzięki przestawnym półkom piankowe uchwyty mogą trzymać broń krótką.

Szafa na broń długą MLB 150D/6+4

Certyfikaty do przechowywania:

 • wartości pod nadzorem zgodnie z normą europejską PN-EN 14450:2012, klasa S1
 • broni palnej i amunicji zgodnie z wymogami Rozporządzenia MSWiA z dnia 26 sierpnia 2014 r. w sprawie przechowywania, noszenia oraz ewidencjonowania broni i amunicji

Wyposażenie podstawowe:

 • zamek na klucz klasy A (dwa klucze w komplecie)
 • piankowe uchwyty na broń – 6 szt.
 • piankowe uchwyty na broń – 4 szt.
 • 2 uchwyty na wyciory
 • skarbczyk zamykany na klucz
 • 3 półki z regulacją wysokości
 • 4 pudełka na akcesoria na drzwiach
 • kotwienie: dwa otwory w dnie ∅ 12mm
 • instrukcja użytkowania
 • karta gwarancyjna (gwarancja 24 miesiące)
 • kolor szary jasny (RAL 7035) lub ciemna zieleń (RAL 6007)

szafa MLB Konsmetal

Wyposażenie dodatkowe:

 • zamiana zamka kluczowego na szyfrowy lub elektroniczny
 • dodatkowy zamek kluczowy, szyfrowy lub elektroniczny
 • trzeci klucz do zamka kluczowego
 • dodatkowe półki, kotwy (śruba z kołkiem)

Konstrukcja tego sejfu oparta jest na opatentowanej ramie antywłamaniowej, dzięki temu rozwiązaniu szafa jest optymalnie zabezpieczona na atak młotem i łomem. Także wymyślone w 2016 roku rozwiązanie w postaci dodatkowej osłony mechanizmu ryglowego daje dodatkową osłonę przed przewierceniem. Podstawowe wyposażenie szafy to zamek kluczowy z dwoma kluczami.

Do wyboru szafa w kolorze RAL 7035 – szary jasny lub RAL 6007 – ciemna zieleń.

Szafa na broń długą MLB 150D/6+4 opis:

Wymiary (zew/wew): wysokość: 1450/1444 mm, szerokość: 600/594 mm, głębokość: 400/318 mm, waga: 118 kg.

Gwarancja: 24 miesiące. Dostawa kurierem 0 zł (przesyłka paletowa), inne opcje ustalane indywidualnie.

Cena szafy: 2 609,00 zł netto (3 209,07 zł brutto) – Kup online sklep


Szafa na broń długą MLB 150D/6 PREMIUM:

MLB 150D/6 STRONG Ryglowanie odbywa się za pomocą unikatowego mechanizmu zębatego, który ma liniowe działanie na całej wysokości sejfu. Elementami charakterystycznymi są: szyld z nierdzewnej szlifowanej blachy, trójramienna klamka oraz zamek elektroniczny z dedykowaną klawiaturą w kolorze szarym.

MLB 150D/6 CHROM Ryglowanie odbywa się za pomocą unikatowego mechanizmu zębatego, który ma liniowe działanie na całej wysokości sejfu. Wnętrze sejfu wykończone flokiem, dno szafy zabezpieczone specjalną pianką chroniącą kolby karabinów. Powłoka lakiernicza o wysokim połysku. Zewnętrzne cechy charakterystyczne ozdobny szyld chrom, trójramienna klamka chrom i zamek elektroniczny z chromowanym wykończeniem.

MLB 150D/6 GOLD Ryglowanie odbywa się za pomocą unikatowego mechanizmu zębatego – liniowe działanie na całej wysokości sejfu. Wnętrze sejfu wykończone flokiem, dno szafy zabezpieczone specjalną pianką chroniącą kolby karabinów. Powłoka lakiernicza o wysokim połysku. Zewnętrzny pakiet stylizacyjny w postaci: ozdobny szyld w kolorze gold, trójramienna klamka także w złotym kolorze i zamek elektroniczny z wykończeniem w kolorze gold. W tym sejfie również ryglowanie nawiązuje do całej stylizacji sejfu, rygle są w kolorze gold.


zamek na klucz MLB S1

Produkty polecane:

Szafa na broń długą MLB 150S/6

Szafa na broń długą MLB 150D/4

Szuflada na broń długą MLB 80/2

Szafa na broń długą MLB ścienna

Szafa na broń klasa 1 SLB 150P/6