Szafa na broń długą MLB 150D/10


Spełniająca wymogi klasy S1 szafa na broń długą MLB 150D/10+4 na 14 lub 10 sztuk broni długiej lub myśliwskiej. Szafa na broń ma zamontowany na stałe skarbczyk w górnej części, skrytka zamykana jest oddzielnym kluczem. Funkcjonalna budowa szafy myśliwskiej pozwala na przechowywanie także broni krótkiej, amunicji oraz innych cennych przedmiotów. Część szafy została przeznaczona na półki, półki są z regulacją wysokości dzięki czemu możliwe jest przechowywanie nawet segregatorów. Dbanie o bezpieczeństwo przechowywanej broni to ustawowy obowiązek, warto zastanowić się przed zakupem czy zainwestować trochę więcej środków w dodatkowy zamek lub instalację alarmową. Każde dodatkowe zabezpieczenie to większa pewność, że ktoś nieuprawniony dostanie się do zawartości sejfu. To również dodatkowe punkty w przypadku ubezpieczenia zawartości. Szafa na broń długą może być wykorzystywana jako szafa na dokumenty lub sejf na dowolne rzeczy.

Certyfikaty do przechowywania:

 • wartości pod nadzorem zgodnie z normą europejską PN-EN 14450:2012, klasa S1
 • broni palnej i amunicji zgodnie z wymogami Rozporządzenia MSWiA z dnia 26 sierpnia 2014 r. w sprawie przechowywania, noszenia oraz ewidencjonowania broni i amunicji

szafa na broń długą MLB 150D/10szafa MLB Konsmetal

Szafa na broń ma jednopłaszczową konstrukcję z wysokiej jakości stali o grubości 3 mm. Specjalnie zaprojektowane drzwi pozwoliły na zamontowanie na wewnętrznej stronie pudełek na akcesoria. Wewnątrz drzwi znajduje się dodatkowa osłona mechanizmu ryglowego, zawiasy wewnętrzne, kąt otwarcia drzwi 95°.

Do wyboru szafa w kolorze RAL 7035 – szary jasny lub RAL 6007 – ciemna zieleń.

Wyposażenie dodatkowe:

 • zamiana zamka kluczowego na elektroniczny
 • zamiana zamka kluczowego na szyfrowy
 • dodatkowy zamek kluczowy
 • dodatkowy zamek elektroniczny
 • dodatkowy zamek szyfrowy
 • trzeci klucz do zamka kluczowego
 • zmiana stronności drzwi na lewe
 • wyprowadzenie instalacji alarmowej
 • dodatkowe półki
 • kotwy

Szafa na broń długą MLB 150D/10+4 opis:

Wymiary (zew/wew): wysokość: 1450/1444 mm, szerokość: 800/794 mm, głębokość: 400/318 mm, waga: 141 kg.

Gwarancja: 24 miesiące. Dostawa kurierem 0 zł (przesyłka paletowa), inne opcje ustalane indywidualnie.

Cena szafy: 2600,00 zł netto (3 198,00 zł brutto) – Kup online sklep


Sejf na broń długą MLB 150D/10 PREMIUM:

MLB 150D/10 STRONG Ryglowanie odbywa się za pomocą unikatowego mechanizmu zębatego, który ma liniowe działanie na całej wysokości sejfu. Elementami charakterystycznymi są: szyld z nierdzewnej szlifowanej blachy, trójramienna klamka oraz zamek elektroniczny z dedykowaną klawiaturą w kolorze szarym.

MLB 150D/10 CHROM Ryglowanie odbywa się za pomocą unikatowego mechanizmu zębatego, który ma liniowe działanie na całej wysokości sejfu. Wnętrze sejfu wykończone flokiem, dno szafy zabezpieczone specjalną pianką chroniącą kolby karabinów. Powłoka lakiernicza o wysokim połysku. Zewnętrzne cechy charakterystyczne ozdobny szyld chrom, trójramienna klamka chrom i zamek elektroniczny z chromowanym wykończeniem.

MLB 150D/10 GOLD Ryglowanie odbywa się za pomocą unikatowego mechanizmu zębatego – liniowe działanie na całej wysokości sejfu. Wnętrze sejfu wykończone flokiem, dno szafy zabezpieczone specjalną pianką chroniącą kolby karabinów. Powłoka lakiernicza o wysokim połysku. Zewnętrzny pakiet stylizacyjny w postaci: ozdobny szyld w kolorze gold, trójramienna klamka także w złotym kolorze i zamek elektroniczny z wykończeniem w kolorze gold. W tym sejfie również ryglowanie nawiązuje do całej stylizacji sejfu, rygle są w kolorze gold.


Produkty polecane:

Szafa na broń długą MLB 150S/14 – Czytaj więcej…

Szafa na broń długą MLB 150D/6 – Czytaj więcej…

Szafa na broń długą MLB 150S/10 – Czytaj więcej…

Szafa na broń długą MLB 150S/6 – Czytaj więcej…

Szafa na broń długą MLB 150D/4 – Czytaj więcej…

Szafa na broń długą MLB 150P/5 – Czytaj więcej…

Szafa na broń długą MLB 150P/3 – Czytaj więcej…

Szuflada na broń długą MLB 80/2 – Czytaj więcej…

Szuflada na broń długą MLB 135/2 – Czytaj więcej…

Szafa na broń długą MLB narożna – Czytaj więcej…

Szafa na broń długą MLB ścienna – Czytaj więcej…

Szafa na broń klasa 1 SLB 150P/6 – Czytaj więcej…