Szafy na broń


szafy na broń długąWszystkie pokazane tutaj szafy na broń (szuflady też) spełniają wymogi rozporządzenia MSWiA z dnia 26 sierpnia 2014r. w sprawie przechowywania broni i amunicji. Szafy na broń długą inaczej też nazywane jako szafy myśliwskie. Produkowane są w kilkunastu wariantach pojemności oraz wyposażenia (skrytki, półki, półki na drzwiach). Dwa seryjne podstawowe kolory szaf to szary jasny (RAL 7035) lub ciemna zieleń (RAL 6007). Podane ceny dotyczą szaf z jednym zamkiem kluczowym, za dopłatą zamek kluczowy może być zamieniony na zamek szyfrowy lub elektroniczny. W większych szafach mogą być zamontowane dwa zamki w dowolnej kombinacji. Dostawa kurierem za 0 zł (nie obejmuje wnoszenia z wiadomych powodów), jest to przesyłka paletowa.

Szafy na broń MLB to konstrukcje klasy S1, wykonane z solidnej stali o grubości 3 mm. Drzwi z opatentowanym ryglowaniem, ze specjalną osłoną mechanizmu ryglowego. Każda szafa posiada 2 uchwyty na wyciory oraz w zależności od modelu skrytkę. Półkę górną, specjalny układ półek bocznych lub 4 pudełka na drzwiach. Dwudrzwiowa szafa na broń myśliwską S1 ma pojemniki na obu skrzydłach drzwi. Na jednym skrzydle zamontowane są one na stałe, na drugim natomiast mają regulację wysokości.

W 2019 roku do oferty szaf klasy S1 dołączyły dwa nowe modele. Pierwszy to MLB 150D/10+10 (6+4+10) jest to szafa na broń długą i krótką. Na górnej półce odsuniętej od ściany tylnej ma zamontowanych 10 uchwytów do broni krótkiej. Drugi model MLB2 150D/10+5 to dwudrzwiowa szafa z dwoma oddzielnie zamykanymi skarbczykami na górze. Drzwi dzielone asymetrycznie z zamontowanymi pudełkami na akcesoria. Na jednych drzwiach zamontowane na stałe a na drugich z regulacją wysokości.

Szafy na broń długą to takie sejfy na broń. Oferujemy różne modele pod względem pojemności oraz wyposażenia – Kup online sklep

Szafa na broń SLB to wielopłaszczowy sejf na broń długą. Szafa po zamontowaniu zamka klasy C spełnia wymagania w sprawie zasad uzbrojenia specjalistycznych uzbrojonych formacji ochronnych. Ściany tego urządzenia mają grubość ponad 4 cm.

Szuflady na broń to płaskie sejfy, które można zamontować pod łóżkiem lub na dnie szafy (optymalne wykorzystanie miejsca).

Szafy na broń długą PREMIUM

zamek szafy MLB CHROMOd sierpnia 2017 roku sejfy MLB zostaną nieco zmodyfikowane konstrukcyjnie, dojdzie kilka nowych modeli między innymi o wysokości 125 cm. W wersjach z bocznymi półkami będzie możliwość umieszczenia dodatkowego uchwytu do broni długiej co zapewni miejsce na dodatkowe jednostki broni. Nowością jest sejf na broń długą narożny i sejf na broń długą ścienny.

Wspomniane modele Premium będą w wersjach STRONG, CHROM i GOLD. Wszystkie modele będą miały w standardzie unikatowy mechanizm zębaty, który charakteryzuje się liniowym zamykaniem na całej wysokości drzwi. Również zamek elektroniczny klasy B będzie zamkiem seryjnym w tych modelach. Jeśli chodzi o powłokę lakierniczą to CHROM i GOLD będą miały lakier o wysokim połysku. Model STRONG będzie miał lakier proszkowy – struktura w kolorze szarym lub ciemnej zieleni.

Charakterystycznymi elementami wizualnymi będzie szyld na drzwiach, trójramienna klamka i zamek w kolorze modelu. I tak STRONGI będa miały szyld i klamkę z blachy nierdzewnej szlifowanej a klawiaturę w odcieniu szarym. CHROM dostanie szyld, klamkę i klawiaturę w wersji chromowanej. Natomiast model GOLD będzie miał szyld, klamkę, klawiaturę oraz ryglowanie w kolorze złotym. Model LUX to szafa na broń klasy S1 z szybą kuloodporną i antywłamaniową, wykończenie do uzgodnienia.

Dostępność szaf na broń zależy od wybranego wariantu (kolor, rodzaj zamka lub kombinacja zamków). Część szaf jest na stanach magazynowych, w niektórych przypadkach na dostawę trzeba poczekać około miesiąca. Sejfy na broń długą mogą pełnić rolę sejfów na dokumenty, gotówkę lub inne wartościowe przedmioty.


Szafy na broń kl. S1 i I, szafy myśliwskie:

szafa na broń SLB 150P/6

Szafa na broń SLB 150P/6 Certyfikat: kl. I (6 szt. broni)

szafa na broń MLB 150D/10

Szafa na broń długą MLB 150D/10 Certyfikat: klasa S1 (na 10 sztuk broni)

szafa na broń MLB 150S/14

Szafa na broń długą MLB 150S/14 Certyfikat: klasa S1 (na 14 sztuk broni)

szafa na broń MLB 150D/6

Szafa na broń MLB 150D/6 Certyfikat: kl. S1 (6 sztuk broni)

szafa na broń MLB 150S/10

Szafa na broń MLB 150S/10 Certyfikat: kl. S1 (10 szt. broni)

szafa na broń MLB 150S/6

Szafa na broń MLB 150S/6 Certyfikat: S1 (6 szt. broni)

szafa na broń MLB 150P/5

Szafa MLB 150P/5 Certyfikat: S1 (5 szt.)

szafa na broń MLB 150P/3

Szafa MLB 150P/3 Klasa: S1 (3 szt.)

szuflada na broń MLB 802

Szuflada na broń długą MLB 80/2 (szer. 80 cm) Certyfikat: klasa S1 (na 2 sztuki broni długiej/myśliwskiej)

 

szuflada na broń MLB 135/2

Szuflada na broń długą MLB 135/2 (szer. 135 cm) Certyfikat: klasa S1 (na 2 sztuki broni długiej/myśliwskiej)