Szafy metalowe


szafy metaloweSzafy metalowe na dokumenty oraz do wykorzystania w dowolnym celu. Certyfikowane szafy do przechowywania dokumentów tajnych i poufnych klasy A, B, S1 i S2. Szafy bezklasowe sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, mogą to być biura, warsztaty, magazyny, kancelarie. Szafy metalowe w standardzie malowane są na kolor szary jasny (RAL 7035), na życzenie możliwość malowania na dowolny kolor z palety RAL. Możliwość pomalowania korpusu i drzwi w innych kolorach – wycena indywidualna. Dostawa kurierem za 0 zł to ekonomiczna opcja wysyłki szaf w każde miejsce w kraju. Nie obejmuje ona wnoszenia po schodach.

Szafy bezklasowe zamykane zamkiem na kluczyk tupu eorolock, w standardzie 4 półki z regulacją wysokości. Za dopłatą możliwość zamontowania od jednej do trzech indywidualnie zamykanych skrytek. Montaż jednej skrytki skutkuje brakiem półki. Do każdej szafy za dopłatą dostępna jest nadstawka o wysokości 47 cm (bez półki). Standardowe trzy szerokości szaf: 80 cm, 100 cm i 120 cm.

Szafy klasy A w wersji seryjnej zamykane zamkiem kluczowym klasy A. W opcji montowany jest zamek szyfrowy lub elektroniczny, w niektórych modelach można zastosować kombinację dwóch zamków. Za dopłatą montaż skarbczyka (zamykany zamkiem bezklasowym lub zamkiem atestowanym kl. A), montaż uchwytów do plombowania, otwory montażowe, kotwy lub dodatkowa półka. W ofercie są też jednodrzwiowe szafy biurowe Konsmetal o szerokości 70 cm i wysokości 150 lub 190 cm.

Szafy klasy B w standardzie wyposażone w zamek kluczowy klasy B oraz zamek szyfrowy klasy B.  Jako wyposażenie dodatkowe: indywidualnie zamykany skarbczyk, dodatkowa półka, miseczki do plombowania, otwory montażowe i kotwy. Każdy wyrób dostarczany jest z instrukcją obsługi oraz kartą gwarancyjną.

Po wcześniejszych ustaleniach z nami, możliwe jest dostarczenie sejfu lub szafy wraz z wniesieniem do domu lub biura. Zapewniamy transport w dowolny dzień – Kup online sklep


Szafy metalowe bezklasowe oraz klasy A i B:

szafa metalowa MS2 M199

Szafa metalowa MS2 M199 bezklasowa (szerokość 80 cm)

szafa metalowa MS2 199

Szafa metalowa MS2 199 bezklasowa (szerokość 100 cm)

szafa metalowa MS2 D199

Szafa metalowa MS2 D199 bezklasowa (szerokość 120 cm)

szafa na dokumenty MS2M/A 190

Szafa na dokumenty MS2M/A 190 klasa: A (szerokość 100 cm)

szafa biurowa MS2/A 4/2

Szafa na dokumenty MS2/A-4/2 (A) klasa A (szerokość: 100 cm)

szafa na dokumenty MS2/B 185

Szafa na dokumenty MS2/B-185 (B) klasa: B ( szerokość: 100 cm )