Sejf meblowy ML 30 (klasa S1)


sejf meblowy ML 30Sejf meblowy ML 30 klasy S1 skonstruowany pod kątem montażu w meblach jednak z powodzeniem wykorzystywany jest jako sejf wolnostojący. Montaż w meblach wymaga aby urządzenie było maksymalnie zoptymalizowane jeśli chodzi o wagę i wymiary sejfu. Zmniejszenie wagi oczywiście też ma swoje granice, ponieważ sejf meblowy musi spełniać wymogi ujęte w certyfikacie. Sejf spełnia wymagania odnośnie przechowywania broni i amunicji oraz dokumentów niejawnych. Zawiasy wewnętrzne, kąt otwarcia drzwi 95°.

Sejfy ML to lekkie sejfy do użytku domowego i biurowego. Korpus wykonany jest ze stali o grubości 3 mm, drzwi mają grubość 5 mm z dodatkową osłoną zamka i rygli. Sejf meblowy ML 30 wyposażony jest w klamkę ułatwiającą otwieranie oraz nadającą wygląd.

Wyposażenie podstawowe:

  • zamek kluczowy klasy A z dwoma kluczami w komplecie
  • otwory w dnie sejfu umożliwiające kotwienie
  • instrukcja obsługi z kartą gwarancyjną
  • kolor szary jasny (RAL 7035) lub czarny (RAL 9005)

Wyposażenie dodatkowe:

  • zamiana zamka kluczowego na szyfrowy lub elektroniczny
  • trzeci klucz do zamka kluczowego
  • kotwy rozporowe, plombowanie

Sejf meblowy ML 30 opis:

Wymiary (zew/wew): wysokość: 300/294 mm, szerokość: 400/394 mm, głębokość: 400/285 mm, waga: 33 kg.

Gwarancja: 24 miesiące. Dostawa kurierem 0 zł, inne opcje ustalane indywidualnie.

Cena sejfu: 1 380,00 zł netto (1 697,40 zł brutto) – Kup online sklep


Certyfikat klasa S1

Rodzina sejfów ML to kilka modeli pogrupowanych rozmiarowo oraz pod względem wyposażenia. W zależności od wielkości sejfu jest opcja zamontowania kombinacji dwóch zamków, dodatkowej półki, skarbczyka lub otworu wrzutowego. Wszystkie zamki są atestowane, ostateczny wybór to kwestia wygody otwierania. Więcej szczegółów na temat sejfów meblowych w sklepie online.

Fajnym rozwiązaniem są piankowe uchwyty na broń krótką do montażu na półce. Niestety w sejfie ML 30 nie ma takiej możliwości (urządzenie jest zbyt małe). Natomiast sejfy ML 45 i ML 67 zmieszczą uchwyty na 6 pistoletów a sejf ML 100 na 8 sztuk broni krótkiej. Uzupełnieniem sejfów meblowych są urządzenia klasy wyższej o jeden stopień czyli klasa S2. Ta seria produkowana jest także w wersji Premium, która w standardzie ma zamek elektroniczny. Dodatkowo ML S2 Chrom i Gold malowane są lakierem.

Produkty polecane:

Sejf Koliber 35 klasa S1

Sejf gabinetowy SL 45 kl. I

Kasa pancerna KP 67 kl. II