Szafa na broń długą MLB 150D/6


Wyposażona w funkcjonalne półki i pudełka szafa na broń długą MLB 150D/6+4 do przechowywania broni długiej i myśliwskiej. Szafa jest produkcji znanego producenta Konsmetal, sejf spełnia aktualne wymogi odnośnie przechowywania broni. Norma S1 wprowadzona w 2014 roku to certyfikat tego sejfu. Każdy kto posiada starszy model szafy ma 5 lat na wymianę urządzenia, osoby z wydanym pozwoleniem po dniu wejścia w życie ustawy muszą mieć sejf minimum klasy S1 z dniem wydania pozwolenia. Przestawne półki w bocznej części zmieszczą nawet segregatory, dzięki czemu szafa na broń może służyć jako sejf na dokumenty. Indywidualnie zamykana skrytka w górnej części zapewni indywidualną ochronę mienia w przypadku gdy z sejfu korzysta kilku użytkowników.

Certyfikaty do przechowywania:

 • wartości pod nadzorem zgodnie z normą europejską PN-EN 14450:2012, klasa S1
 • broni palnej i amunicji zgodnie z wymogami Rozporządzenia MSWiA z dnia 26 sierpnia 2014 r. w sprawie przechowywania, noszenia oraz ewidencjonowania broni i amunicji

szafa na broń MLB 150D/6szafa MLB Konsmetal


Konstrukcja tego sejfu oparta jest na opatentowanej ramie antywłamaniowej, dzięki temu rozwiązaniu szafa jest optymalnie zabezpieczona na atak młotem i łomem. Także wymyślone w 2016 roku rozwiązanie w postaci dodatkowej osłony mechanizmu ryglowego daje dodatkową osłonę przed przewierceniem. Podstawowe wyposażenie szafy to zamek kluczowy z dwoma kluczami, otwory w dnie do kotwienia, uchwyty na wyciory i oczywiście zamykany skarbczyk oraz półki.

Do wyboru szafa w kolorze RAL 7035 – szary jasny lub RAL 6007 – ciemna zieleń.

Wyposażenie dodatkowe:

 • zamiana zamka kluczowego na elektroniczny
 • zamiana zamka kluczowego na szyfrowy
 • dodatkowy zamek kluczowy
 • dodatkowy zamek elektroniczny
 • dodatkowy zamek szyfrowy
 • trzeci klucz do zamka kluczowego
 • wyprowadzenie instalacji alarmowej
 • dodatkowe półki
 • kotwy

Szafa na broń długą MLB 150D/6+4 opis:

Wymiary (zew/wew): wysokość: 1450/1444 mm, szerokość: 600/594 mm, głębokość: 400/318 mm, waga: 118 kg.

Gwarancja: 24 miesiące. Dostawa kurierem 0 zł (przesyłka paletowa), inne opcje ustalane indywidualnie.

Cena szafy: 2 370,00 zł netto (2 915,10 zł brutto) – Kup online sklep


Sejf na broń długą MLB 150D/6 PREMIUM:

MLB 150D/6 STRONG Ryglowanie odbywa się za pomocą unikatowego mechanizmu zębatego, który ma liniowe działanie na całej wysokości sejfu. Elementami charakterystycznymi są: szyld z nierdzewnej szlifowanej blachy, trójramienna klamka oraz zamek elektroniczny z dedykowaną klawiaturą w kolorze szarym.

MLB 150D/6 CHROM Ryglowanie odbywa się za pomocą unikatowego mechanizmu zębatego, który ma liniowe działanie na całej wysokości sejfu. Wnętrze sejfu wykończone flokiem, dno szafy zabezpieczone specjalną pianką chroniącą kolby karabinów. Powłoka lakiernicza o wysokim połysku. Zewnętrzne cechy charakterystyczne ozdobny szyld chrom, trójramienna klamka chrom i zamek elektroniczny z chromowanym wykończeniem.

MLB 150D/6 GOLD Ryglowanie odbywa się za pomocą unikatowego mechanizmu zębatego – liniowe działanie na całej wysokości sejfu. Wnętrze sejfu wykończone flokiem, dno szafy zabezpieczone specjalną pianką chroniącą kolby karabinów. Powłoka lakiernicza o wysokim połysku. Zewnętrzny pakiet stylizacyjny w postaci: ozdobny szyld w kolorze gold, trójramienna klamka także w złotym kolorze i zamek elektroniczny z wykończeniem w kolorze gold. W tym sejfie również ryglowanie nawiązuje do całej stylizacji sejfu, rygle są w kolorze gold.


Produkty polecane:

Szafa na broń długą MLB 150D/10 – Czytaj więcej…

Szafa na broń długą MLB 150S/14 – Czytaj więcej…

Szafa na broń długą MLB 150S/10 – Czytaj więcej…

Szafa na broń długą MLB 150S/6 – Czytaj więcej…

Szafa na broń długą MLB 150D/4 – Czytaj więcej…

Szafa na broń długą MLB 150P/5 – Czytaj więcej…

Szafa na broń długą MLB 150P/3 – Czytaj więcej…

Szuflada na broń długą MLB 80/2 – Czytaj więcej…

Szuflada na broń długą MLB 135/2 – Czytaj więcej…

Szafa na broń długą MLB narożna – Czytaj więcej…

Szafa na broń długą MLB ścienna – Czytaj więcej…

Szafa na broń klasa 1 SLB 150P/6 – Czytaj więcej…