Szafa metalowa MS2 M199 (szer. 80 cm)


Szafa metalowa MS2 M199 o szerokości 80 cm, stabilna zgrzewana konstrukcja zapewnia bezpieczne przechowywanie dokumentów, segregatorów oraz innych rzeczy. Produkt wykorzystywany głównie jako szafa biurowa na dokumenty jednak doskonale sprawdzi w innych pomieszczeniach np: magazynach, warsztatach, garażach lub piwnicach.


szafa metalowa MS2 M199szafa metalowa MS2 otwartaszafa metalowa ze skrytką


Szafy metalowe MS2 to produkty standardowo wyposażone w cztery półki z regulacją wysokości. Całość wykonana z blachy stalowej o grubości 0,8 mm, malowanie w standardzie farbą proszkową na kolor szary jasny (RAL 7035). Możliwość zamontowania do trzech indywidualnie zamykanych skrytek (jedna skrytka zabiera miejsce jednej półki). Do szaf dostępne są nadstawki o wysokości 470 mm (montaż na górze szafy). Drzwi szafy blokowane w 3 punktach, kąt otwarcia 120°, zawiasy wewnętrzne. Skrytki wewnętrzne indywidualnie zamykane na zamek bębenkowy, skrytki posiadają jedną komorę zamykaną na jeden klucz.

Szafa metalowa MS2 M199 opis:

Wysokość: 1990 mm, szerokość: 800 mm, głębokość: 400 mm, waga: 62 kg.

Gwarancja: 24 miesiące.

Dostawa kurierem 0 zł (przesyłka paletowa), inne opcje ustalane indywidualnie.

Cena szafy: 1 150,00 zł netto (1 414,50 zł brutto) – Kup online sklep

Nadstawka: 760,00 zł netto (934,80 zł brutto), skrytka: 251,00 zł netto/sztuka (308,73 zł brutto/sztuka)


Jest możliwość pomalowania szafy na dowolny kolor z palety RAL, opcja ta jest dodatkowo płatna. Koszt malowania indywidualnego zależy od koloru oraz ilości zamawianych szaf.

Szafa metalowa na dokumenty

Szafa na dokumenty to najbardziej popularne zastosowanie szaf metalowych, jednak wykorzystywane są one do wszelakich celów. Metalowe poszycie sprawia, że wewnątrz takiej szafy jest więcej miejsca niż w drewnianym odpowiedniku. Laserowa technologia cięcia blachy w połączeniu z najwyższej jakości farbami proszkowymi daje bardzo dobry efekt wizualny szaf. Meble tego typu zajmują miejsce w gabinetach, biurach a nawet mieszkaniach.

Oczywiście wszystkie produkty objęte są gwarancją i wsparciem technicznym. Przy zamówieniach większej ilości szaf cena podlega negocjacji, możliwe jest nawet dostarczenie wraz z wniesieniem do biura czy urzędu. Zapewniamy elastyczne godziny dostawy transportem własnym, dzięki temu ograniczone zostaną zakłócenia podczas obsługi interesantów.


Produkty polecane:

Szafa metalowa MS2 199 (szer. 100 cm) – Czytaj więcej…

Szafa metalowa MS2 D199 (szer. 120 cm) – Czytaj więcej…

Szafa biurowa MS2/A-4/2 (klasa A) – Czytaj więcej…

Szafa na dokumenty MS2M/A-190 (klasa A) – Czytaj więcej…

Szafa na dokumenty MS2/B-185 (klasa B) – Czytaj więcej…