Szafa metalowa MS2 199 (szer. 100 cm)


Szafa metalowa MS2 199 o szer. 100 cm, szafa wykonana w całości z blachy o grubości 0,8 mm nadającej odpowiednią sztywność oraz zabezpieczonej przed korozją. Istnieje możliwość dodania nadstawki oraz zamontowania do trzech indywidualnie zamykanych skrytek. Zamontowanie skrytki skutkuje zmniejszeniem liczby półek.


szafa metalowa MS2 199szafa metalowa MS2 otwartaszafa metalowa ze skrytką


Przeznaczenie szafy to przechowywanie segregatorów lub innych dokumentów, jednak tego typu szafy metalowe są wykorzystywane też jako warsztatowe lub magazynowe. Półki o maksymalnym obciążeniu 50 kg pozwalają przechowywać w szafie spore ilości dokumentacji. Stąd też produkt chętnie kupowany jest przez firmy i instytucje jako szafa biurowa. Montowana na górze nadstawka zwiększa dodatkowo pojemność szafy.

Zamykane na zamek eurolock drzwi z blokowaniem w trzech punktach, schowane wewnątrz szafy zawiasy. Możliwość zamontowania uchwytów do plombowania. Kolor standard – szary jasny (RAL 7035).

Szafa metalowa MS2 199 opis:

Wysokość: 1990 mm, szerokość: 1000 mm, głębokość: 400 mm, waga: 72 kg.

Gwarancja: 24 miesiące.

Dostawa kurierem 0 zł (przesyłka paletowa), inne opcje ustalane indywidualnie.

Cena szafy: 1 270,00 zł netto (1 562,10 zł brutto) – Kup online sklep

Nadstawka: 800,00 zł netto (984,00 zł brutto), skrytka: 251,00 zł netto/sztuka (308,73 zł brutto/sztuka)


Przestawne półki szafy pozwalają optymalnie wykorzystać przestrzeń tego mebla. O ile przechowywanie segregatorów wymaga raczej równomiernego ustawienia półek to przechowywanie urozmaiconego asortymentu skłania się już do przestawiania półek. Dodatkowe półki można oczywiście dokupić w ilości dowolnej oraz w dowolnym momencie.

Szafy metalowe MS2 Konsmetal

Producent szaf metalowych i sejfów Konsmetal oferuje głównie sejfy różnego przeznaczenia i szafy metalowe z certyfikatem określonej klasy. Oferta ekonomicznych szaf na dokumenty to zaledwie 3 rodzaje najpopularniejszych modeli. Można je konfigurować pod względem wyposażenia (skarbczyki, dodatkowe półki, nadstawki). Słowo ekonomiczne nie oznacza, że są one byle jakiej jakości. Wręcz przeciwnie – solidne i dokładne ich wykonanie sprawiło, że są rozpoznawalną marką dla klientów.

Jest to produkt dobrej jakości i w dobrej cenie do przechowywania przedmiotów i dokumentów. Takich, które nie wymagają przechowywania w warunkach niejawnych lub tajnych.


Produkty polecane:

Szafa metalowa MS2 M199 (szer. 80 cm) – Czytaj więcej…

Szafa metalowa MS2 D199 (szer. 120 cm) – Czytaj więcej…

Szafa biurowa MS2/A-4/2 (klasa A) – Czytaj więcej…

Szafa na dokumenty MS2M/A-190 (klasa A) – Czytaj więcej…

Szafa na dokumenty MS2/B-185 (klasa B) – Czytaj więcej…